Baskent Etiket (Dokuma Etiket, Dokuma Arma)

Hakkımızda

bas1

1998 ‘den bu yana..

Firmamız 1998 ‘de Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde Ankara ‘daki üreticilere hizmet etmek amacı ile kurulmuştur. Sektörde firmamız kurulduğu günden bu güne güvenin ve kalitenin adresi konumundadır.
Firmamız dokuma, baskı ve karton etiket imalatı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Misyonumuz müşterilerimize üst düzey kalite prensibimiz ile birlikte zamanında ve güvenilir bir hizmet sunmaktır. Müşterilerimize kullanacakları etiketler ve diğer materyaller konusunda iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle sloganımız ” ETİKETTE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ ” ‘dır.

Kalite Tesadüf Değildir !

Kalite, herhangi bir objeyi yada materyali elde etmek adına belli titiz aşamalardan geçirip, en iyisine ulaşma çabasının sonucu olarak elde edilen güzelliktir.

Firma olarak bizlerde üretimlerimizde müşterilerimize en güzelini sunmak adına kaliteyi sonuna kadar istiyor ve denetliyoruz. Firmamızın üretim kosepti olan dokuma etiket, baskı etiket ve karton etiket imalatında görev anlayışımız kaliteyi en üst düzeyde sunabilme çabasıdır.

İyi ve kaliteli olanı tercih eden firmaların bizi tercih etmeleri kendileri adına bir kazanç olacaktır diyor; şimdiden bizi tercih eden firmalara teşekkür ediyoruz. İşimize saygı duyuyoruz.

bas1

bas1

Desen Odamız

Tasarımını yaptığımız yada müşterilerimizin bize göndermiş olduğu desenler desinatörlerimizin titiz çalışması ve gayretleri ile en güzel şekilde dizayn edilmektedir.
Üretimi yapılacak olan etiketin; sektörü göz önünde bulundurularak ve hedef kitlesi düşünülerek tasarımı yapılır ve müşteriye göndererek onayı alınır. En küçük ayrıntısına kadar yapılan dizayn aynı titizlik ve özveri ile etikete yansıtılır.

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation